J Denissen Computers & Telecom bied reparatie op locatie aan. Bij aankomst zullen wij inventariseren wat de klachten zijn van u, computer. laptop, smartphone, tablet, enz.
Jaap Denissen kan u helpen met de volgende apparaten
Snel een afspraak maken? Bel Jaap: 040 – 7200858 of via hallo@jdenissen.nl
Ondersteuning op afstand is een dienst waarbij kleine problemen opgelost kunnen worden zonder op locatie te hoeven komen. In veel gevallen kunnen wij u direct telefonisch helpen.
In veel van de gevallen lossen wij problemen al binnen 30 minuten op. Veel voorkomende problemen die op afstand opgelost kunnen worden zijn: Niet werkende printer(s), programma’s die vastlopen, problemen met e-mail, verwijderen van simpele virussen etc.
Indien wij het probleem niet op afstand kunnen oplossen zorgen ervoor dat we zo snel mogelijk een afspraak maken om langs te komen.
Hulp op afstand is heel simpel. Het enige wat nodig is, is de installatie van ons Remote Support programma. Dit programma zorgt voor een verbinding tussen uw computer en de computer van onze supportmedewerker. Het installatieproces duurt nog geen 5 minuten! Het werkt als volgt:
Let op: Om problemen op afstand op te kunnen lossen, is een internetverbinding nodig!
AnyDesk is een programma om uw beeldscherm veilig te kunnen delen met wie u het wil.
J Denissen Computer & Telecom
Landgraaf 40
Eindhoven
Telefoon: 040-7200858
Whatsapp: 040-7200858
Email: hallo@jdenissen.nl
Kvk: 74378902
Btw nr: NL001949929B49